?

Log in

No account? Create an account

Сьогодні в Японії святкують День котів

В Японії сьогодні щасливі власники котів і кішок відзначають день своїх домашніх улюбленців.З нагоди свята в ряді міст країни проходять зустрічі "котолюбів", багато магазинів пропонують спеціальні товари з символікою Дня котів, а господарі кішок намагаються запропонувати особливе частування своїм вихованцям.

День котів у Японії відзначають з 1987 року за пропозицією однієї з компаній з виробництва корму для котів. Свято було вирішено проводити в 22-й день другого місяця, оскільки цифри "2-2-2" звучать по-японськи "ні-ні-ні", що нагадує японцям котяче нявкання, повідомляє УНІАН з посиланням на ИТАР-ТАСС.

Згодом День кішок отримав велику популярність у країні, а зараз набуває і міжнародну популярність, особливо серед любителів японських коміксів і анімації.

У День кішок за традицією великою популярністю користуються спеціальні котячі кафе, де можна за чашкою кави приголубити будь-яку з вподобаних кішечок, які вільно гуляють по закладу.

Місцеві ЗМІ, між тим, з'ясували, які імена були найбільш популярні для новонароджених кошенят в Японії в 2011 році. Як з'ясувалося, серед котів найбільш поширеними були імена Сора, Лео і Котаро (рідкісне чоловіче ім'я). Серед кішок найпопулярнішими були визнані Момо, Сакура і Коко.

Лінк: http://ua.korrespondent.net/strange/1321793-sogodni-v-yaponiyi-svyatkuyut-den-kotiv

Няв-няв-няв :)
Метки: ,

Comments